?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry
У попередньому житті був у мене знайомий - Тоха, нормальний, в принципі, чувак, але з Красного Партизана, це важливо.

Одного разу Тоха на дачі, налиганий до шокового стану, пішов на річку, де зустрів стадо гусей, яких необачливі господарі вигнали на випас без нагляду. Зустрівшися з гусями, Тоха на автоматі схопив одного з них і втік. Пізніше, він пояснював цей гуснепінг раптовим озарінням, яке спіткало його саме в момент зустрічі. Інші, більш прагматичні, причини в поясненнях не фігурували.

Захопивши гуся, Тоха несподівано зустрів рішучий опір. Птах-заручник відчайдушно намагався вирватися, дестабілізуючи і так не надто стабільного зловмисника, шипів, кусався, бив крилами, а потім обісрав його зеленим рослинним проносом.

Ображений і обісраний, Тоха зрозумів, що з заручником треба кінчати. Він схопив гусака за голову і скрутив її набік. Гусак відповів на це потужною зеленою чергою. Тоха знову схопив його за голову і з силою крутанув. На мить їх очі зустрілися, гусак осудливо подивився на свого викрадача і з повернутою на 180 градусів головою продовжив боротьбу за життя.

Осатанівши від приниження та зневіри, Тоха вирішив ухитати гусака в будь-яку ціну. Він побачив автобусну зупинку з костурбатим написом «ВСЕ ЛЕТИТ В ПИЗДУ» на стіні, підбіг до неї і рішучим ударом поставив крапку в цій ганебній історії.

Тоха повернувся на дачу, допив горілку і, не обскубши пір’я, кинув гусака в мангал. Потім він заснув, а замордований птах був урочисто кремований на відкритому вогні.

Зранку Тоха скаржився на хуйовий сон, розбитість і пригніченість. Гусак-небіжчик кілька разів приходив до нього уві сні і осудливо дивився йому в очі. Чисельні спроби з’ясувати, навіщо він вбив гусака, результатів не дали. Заляпану кров’ю цитату Єгора Лєтова на зупинці Тоха потайки зафарбував.

Я не знаю, які саме дані та показники аналізують фахівці, розробляючи плани реінтеграції Донбасу. Напевно, економічні, політичні, військові та інші. Але, як на мене, копати потрібно глибше, адже цілком очевидно, що відповідь на питання «як повернути Донбас» лежить з відповіддю на питання «нахуя Тоха вбив гусака» в одній метафізичній площині.

Serhii Ivanov


Comments

( 2 comments — Leave a comment )
kurgypster
Aug. 7th, 2019 03:09 pm (UTC)
а шо это здесь?
bezkaski
Sep. 6th, 2019 03:29 pm (UTC)
Re: а шо это здесь?
ой))Дякую))пардон,только пришёл в себя)
( 2 comments — Leave a comment )

Profile

bezkaski
bezkaski

Latest Month

November 2019
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by yoksel