?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry
Тут я дивлюсь суцільна біла кістка, прохвесори Преображенські почали зверхньо писати про танцюристів, КВНщиків і весільних фотографів, безробітних мовляв, шпану понабирали. (факт-чек виявив, що безробітних і без в/о в СН менше 5%).

Ви насправді думаєте, що "безробітні" - це ледарі, а не просто трудяги, яким держава не створила належних умов для офіційного оформлення фо-п або працевлаштування? Ви насправді вважаєте, що у кожного талановитого програміста неодмінно має бути час і бажання щоб навчатися усіляким непотрібним йому дисциплінам у виші?

А нічого, що Генрі Форд і Стів Джобс не мали вищої освіти?

Да на себе подивіться, нікчеми ви доморощені, інженери - будівники Жигулів і комунізму, бійці котлетно-бігудьового фронту, архітектори хрущьовок і спадкодавці Чорнобильської АЕС. Хто ви такі з вашими нікчемними дипломами з прогресивного оленєводства в умовах беззаперечної перемоги радянського устрою?

Нормальні члени розвинутого суспільства мають з повагою ставитися до осіб будь-якої професії, аби вони були гуру, майстрами своєї справи, будь то тамада, нейрохірург, капітан авіалайнера чи сміттяр. І знаєте що? Багато з тих, кого ви зневажаєте через професію (багато чув жахливих текстів про таксистів чи манікюрниць) в своїй справі є крутішими за вас, а головне - значно кориснішими для суспільства.

Хто з вас спробував написати та заспівати хоча б одну пісню, не схожу на огидні совкові шлягери? Або розсмішити цілий зал скучних доморощених снобів? Хто з вас, розумників, кращий інженер-електрик ніж Юрій Корявченков (Юзік), який викликає таку нестримну діарею ненависті у самозакоханих невдах? Ви ж насправді невдахи, які все життя обирали отаких як керманичів як на цьому фото (Харківська облрада 2014). Ці Сиві Вислощокі Комуняки в краватках більше підходять вам ніж джинсові Дубілети у светерах?

Ваша доля - оці лупоокі вислощокі сиві товсті старці з явними ознаками хронічного алкгоголізму і зухвалими поглядами хазяїв життя. Кому потрібна їхня освіта і їхній життєвий досвід керівників колгоспів і інструкторів райкомів КПУ, якщо вони нездатні навіть кнопку на смартфоні натиснути?

Невже ви думаєте, що їхні дипломи і досвід якось допомагали вам не стати жертвами їхнього феодалізму?

Elena Rofe про минулий склад Ради
Директори, начальники, президенти, таке інше.
І я зараз не про прибутки чи ще щось таке.
Я зараз про інше. Просто, подумайте про те, яке уявлення у цих людей про життя. Як ці люди можуть, чи могли, писати правила (Закони), за якими ми маємо жити.
Показать перевод

Леонид Маслов

Tags:

Comments

( 3 comments — Leave a comment )
tzinch4
Jul. 25th, 2019 04:05 pm (UTC)
вот да. нахуй. старую плесень.
bezkaski
Jul. 25th, 2019 04:38 pm (UTC)
задрали гниды..
tzinch4
Jul. 25th, 2019 05:00 pm (UTC)
не то слово(((
( 3 comments — Leave a comment )

Profile

bezkaski
bezkaski

Latest Month

November 2019
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Tags

Page Summary

Powered by LiveJournal.com
Designed by yoksel